2017-10-20

VĖLINIŲ AŠTUONDIENIO PAMALDŲ TVARKA UŽ MIRUSIUOSIUS

VĖLINIŲ AŠTUONDIENIO PAMALDŲ TVARKA UŽ MIRUSIUOSIUS (lapkričio 1-8 d.)

Vėlinių aštuondienį Šv. Mišios bus aukojamos Jūsų prašyta intencija už mirusiuosius. Vėlinių aštuondienio metu bus skaitomi mirusiųjų vardai su malda prieš Šv. Mišias.

LAPKRIČIO 1 d. (trečiadienis) - VISŲ ŠVENTŲJŲ DIENA

9.00 val. šv. Mišios. (Varnių šv. Apaštalų Petro ir Pauliaus bažnyčioje)
11.30 val. šv. Mišios. (Varnių šv. Apaštalų Petro ir Pauliaus bažnyčioje)

16.00 val. šv. Mišios už mirusius. Po šv. Mišių gedulinė procesija kapinėse. Šventinsime naujai pastatytą kryžių. (Senosios Varnių miesto kapinės)

LAPKRIČIO 2 d. (ketvirtadienis)  - VĖLINIŲ DIENA

11.30 val. šv. Mišios. (Varnių šv. Apaštalų Petro ir Pauliaus bažnyčioje)

13.00 val. šv. Mišios už mirusius. Po šv. Mišių gedulinė procesija kapinėse. Šventinsime naujai pastatytą kryžių, (Naujosios Varnių miesto kapinės)

16.30 val. Bažnyčioje giedosime Žemaičių Kalvarijos kalnus už mirusius. Po Žemaičių Kalvarijos kalnų šv. Mišios už mirusius. (Varnių šv. Apaštalų Petro ir Pauliaus bažnyčioje)

LAPKRIČIO 3 d. ir 6 - 8 d.
(penktadienis bei pirmadienis - trečiadienis)

Šv. Mišios už mirusiuosius bus aukojamos 18.00 val. Po 18.00 val. Šv. Mišių -Vėlinių procesijos apmąstymai.

LAPKRIČIO 4 d. (šeštadienis)

Šv. Mišios už mirusiuosius bus aukojamos 12.00 val. Po 12.00 val. Šv. Mišių -Vėlinių procesijos apmąstymai.

LAPKRIČIO 5 d. (sekmadienis)

Šv. Mišios už mirusiuosius bus aukojamos 9.00 ir 11.30 val.  Po 11.30 val. Šv. Mišių -Vėlinių procesijos apmąstymai.

Varnių parapijos informacija