2016-01-26

Kviečiame skirti iki 2 proc. gyventojų pajamų mokesčio mūsų parapijai

Mieli Tikintieji,

Dėkojame Jums, kad dalyvaujate mūsų Varnių šv. Petro ir Pauliaus parapijos gyvenime.  Drįstame pakviesti Jus ir šiais metais prisidėti prie parapijos vykdomų veiklų puoselėjimo įgyvendinimo SKIRIANT IKI 2 PROC. GYVENTOJŲ PAJAMŲ MOKESČIO.

Prašytume, pagal galimybes, nustatytos formos prašymą FR0512 v.2 Valstybinei mokesčių inspekcijai teikti iki š.m. GEGUŽĖS 1 d. ELEKTRONINIU BŪDU http://deklaravimas.vmi.lt.

Duomenys, reikalingi pildant el. prašymo formą:

Gavėjo tipas E1 laukelis formoje – 2,
Gavėjo identifikacinis numeris (kodas) E2 laukelis formoje – 291287380.

Kam popierinis variantas priimtinesnis, RANKA UŽPILDYTĄ FORMĄ prašome atnešti į parapijos zakristiją ar kleboniją (M. Valančiaus g. 6, Varniai) iki š. m. BALANDŽIO 25 d.

Prašymų blankus rasite mūsų bažnyčioje.

Svarbu žinoti pildant formą ranka:

• Forma pildoma tik DIDŽIOSIOMIS SPAUSDINTINĖMIS RAIDĖMIS, ryškiai, vienos spalvos rašymo priemone;
• NURODOMI ASMENS DUOMENYS: asmens kodas, telefono nr., vardas, pavardė ir gyvenamasis adresas;
• Prašymas turi būti PASIRAŠYTAS (nurodoma vardas, pavardė ir parašas);
• Jei deklaruojate pajamas, prieš pateikiant formą FR0512 v.2, VMI turi būti gavusi metinę Jūsų pajamų mokesčio deklaraciją.

Išsamesnė informacija: mob. 8 687 87987,
el. paštas info@varniuparapija.lt

Už visus geradarius aukojamos 11.30 val. Šv. Mišios kiekvieną sekmadienį.
Teatlygina Jums rūpestingas ir mylintis Dangiškasis Tėvas!