2016-03-06

Gavėnios rekolekcijas veda kun. Ričardas Doveika

"Pirmiausia reikia gyventi savo gyvenimą, o ne žvalgytis, kaip gyvena kaimynas, draugas. Reikia didžiuotis ir džiaugtis, kad šalia tavęs yra žmogus, atidžiai įsiklausyti, ką jis tau linki gero, ir patikėti tuo. Dialogas, šeimos narių žiūrėjimas ta pačia kryptimi, teisingas santykis su kitais, su Dievu – tai yra sveiko, visaverčio žmogaus paveikslas. Dievas nenori, kad žmogus būtų liūdnas, vienišas, jam toks žmogaus paveikslas nepatinka."(Kun. R. Doveika)

Gavėnios rekolekcijos mūsų parapijoje

Kovo 12d. Šeštadienis

17.30 val. Kryžiaus kelio apmąstymas.
18.00 val. šv. Mišios, po šv. Mišių dvasinė konferencija Gailestingumo metų proga.

Kovo 13 d. Sekmadienis

9.00 val. šv. Mišios,
10.45 val. Gailestingumo vainikėlis.
11.00 Kryžiaus kelio apmąstymas,
11.30 val. šv. Mišios.

Varnių prapijos informacija